Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az interneten szolgáltató...

Az interneten szolgáltató vissza tudja keresni azt amit korábban megnéztél?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
természetesen
2020. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de a legkissebb gondja is nagyobb annál, hogy te milyen oldalakat nyitottál meg a magányos éjszakáidon!


Az ilyen jellegű információt az internet szolgáltatók csak bírósági végzésre adják ki.

2020. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de jogilag nem tehetik,fóleg nem hozhatják nyilvánosságra!
2020. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Főleg akart lenni,csak a rohadt telefon kijavít!
2020. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy a számlán rajta lesz-e hogy 18+ tartalmakat nyitottál meg?

Nem.

És apádnak sem mondják el ha betelefonálna.

2020. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírói / ügyészi adathordozó lefoglaló határozat esetében csak. Egyébként a GDPR-ben (EU-s adatkezelési irányelv) meghatározottak szerint zajlik a személyes adatok kezelése.


Másodsorban bárki ülhet a gép előtt, de újlenyomat azonosításos telefon esetében már nehéz lesz megmagyarázni.

2020. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Hánszor írod ki? Mibe keveredtél bogaram?

2020. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt egy routeres kérdés tegnap arra írtam, hogy a szolgáltatónál is tárolódik minden adat, úgyhogy miattam van ez a kérdés... :D


fentebb a lényeg: ha rendőrség keresi az adatokat akkor a szolgáltató ki fogja adni. Amúgy nem adják ki senkinek és nem is nézegeti, hogy Pistike a 2. em. 4.-ből homoporesszal töltötte meg az összes külső _merev_lemezét...

Amin aggódnod kell az a telefonod, számítógéped, táblagéped, az ami mások kezébe kerülhet. Ha ki tudják nyitni akkor látják mit csináltál.

2020. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Drága 7 válaszoló, azért kérdeztem meg újra mert hibásan írtam ki elösször. Azt hittem, hogy sikeresen kitöröltem a kérdést, de mint látni lehet nem sikerült.

2020. ápr. 26. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Az oldalról te sajnos nem tudsz kérdést törölni (Még az általad kiírt kérdéseket sem). Csak az oldal moderátorai, vagy a vezetőség tud kérdést törölni véglegesen :)
2020. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!