Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Watch kompatibilis...

A Galaxy Watch kompatibilis lenne egy OnePlus telóval?

Figyelt kérdés

Kérem csak akkor írj,ha van ilyen órád!

Azt hallottam hogy csak Samsung telefonnal működik és más androidos telefonnal nem fog mert csak pulzust fog mérni meg világít és ennyi.


Ez igaz?



2020. ápr. 25. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha beleteszed a SIM kártyád akkor hívni fognak (ha van plusz sim kártyád). Nekem iPhone-om van ott egy alkalmazás segítségével kell hozzá kötni a telefonodhoz az Apple Watch-od.
2020. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem
2020. ápr. 26. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy Watch-al plusz Xiaomi Mi9-el rendelkező személy vagyok!

Ez egy óriási ordenáré nagy baromság amit hallottál. Gyakorlatilag minden funkciót elérsz más típusú ANDROID rendszert futtató telefonról. Tehát emiatt ne aggódj, felmész a Google Play-re, leszeded a hozzávaló appot és ugyan úgy fog működni mint egy Samsung telefonnal.

2020. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendelkezem Galaxy Watchal és Samsung telóval. Szerintem az összes Androiddal kompatibilis
2020. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!