Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A80 vagy...

Samsung Galaxy A80 vagy Oneplus 7 Pro esetleg Xiaomi mi9 t?

Figyelt kérdés

Elvárások:

-notch mentesség

-káva mentes tele "kijelző"

-kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó

-erős hardver

-legújabb op. rendszer

-


A Xiaomi és az OP pop up kamerás.

A Samu viszont különleges "forgó" kamerás.

[link]



Jelenleg egy lassan 3 éves Samsungom van, nagyon bevált a márka.Illetve, én szeretem a Samsungok menüjét,nem tudom,hogy a másik két versenyzőnek milyen a menüje.

Amelyik márka menü rendszerét, android felületét nem igazán szeretem az a Huawei, ott gyakorlatilag nincs menü, hanem minden Appot a képernyőre pakol.


Illetve, a Samu mellett szól a szervizháttér.


Viszont, elbizonytalanít az, hogy a Samsung szokás szerint, a márkanevéért kért pénzt és az A80 nem tud annyit, mint amennyit kérnek érte.


Az OP7 Pro elvileg az S10-el is felveszi a versenyt.


A Xiaomi viszont meg majdnem 100 ezer forinttal olcsóbb, mint a Samu.


2019. júl. 19. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1 szavazat az OP7 Pro-ra.

Jelenleg en is Samsungot hasznalok, szeretem imadom mindenestol...es nem elso keszulekem a markabol.

En a jovohonapban fogok venni masik telefont es en is ezeket nezegettem (+ az Asus Zenfone 6-ot, csak az IPS kijelzos...en meg az utobbi evekben Oled, Amoled b*zi lettem mindenteren ugyhogy nemtudom meg, de igazabol osszessegeben az lenne a legjobb vetel), na de az A80 borzalmas arazast kapott szerintem. En elhiszem, hogy az az egyedi motoros megoldas felarert kiabal...de ~230ezer forint...meg ha a kameraja hozna az S10 tudasat akkor meg talan elfogadhatobb lenne...de nem egy palyan versenyeznek sajnos. Belulsoleg meg ugyanaz, mint a Mi9T (kiveve a RAM mennyiseget, meg persze az A80 bovitheto azthiszem).

Nem tudom mikor tervezel telefont venni, de ha raerne meg 1-2honapig meg, akkor elmeletileg szeptember elejen megjelenik Lengyelorszagban a Mi9T Pro, es akkor korulbelul szeptember kozepe-vege tajekan ide Magyarorszagra is megerkeznek hivatalosan.

De ha tenyleg nem er ra a vasarlas akkor ezek kozul a OP7 Pro hardver es szoftver tamogatottsag alapjan + a kameraja is az elvonalban van (nem egy S10/P30 Pro de megallja a helyet mellettuk is).

2019. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clay Morrow ***** válasza:
62%
Nekem mióta Xiaomi teljesen meg vagyok elégedve, életem legjobb telefonja. 2017 novemberétől használom, atomerőmű akksi, ugyanúgy működik, mint újonnan, ennyi idő alatt aligha egyszer ha lefagyott. Először én is ódzkodtam a márkától, hogy kínai, ismeretlen, de szerintem én ezzel a márkával fogok maradni míg a világ.
2019. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OP7 Pro a legjobb ezek közül ez nem is kérdés.
2019. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!