Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S pen (érintőtoll) működik...

Az S pen (érintőtoll) működik a telefonommal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A galaxy tab s 3 super amoled kijelzős, amihez jár egy érintőtoll is, nekem van egy j5 (2016)om, ami szintén super amoled kijelzős. Működik a telefonommal az érintőtoll.

2020. ápr. 28. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
* Működik a telefonommal az érintőtoll?
2020. ápr. 28. 21:06
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%
#1 hamisított nick, ezt nem én írtam, jelentve vagy te szemét.
2020. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Működni fog, csak nincsenek benne azok a funkciók a telefonban, amire "kell" a toll.
2020. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Közben törölték a #1 választ, nehogy félreértse valaki.

Más volt ott, sajnos.

2020. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, hiába Amoled, nem azon múlik. Tudtommal a kijelzőnek Wacom-támogatás kell. De a legegyszerűbb, ha kipróbálod, nem?
2020. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mem hinném hogy telefontől függ. Az Allview x2 soul lite-omhoz csináltam egyszer érintőceruzát.

Szívószál + alufólia + fonal + egy kis víz. Működött. (Az persze más kérdés, hogy nem volt annyira vékony, hogy értelme is legyen, de na...)

2020. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Tab S3 S-Pen (és a többi hasonló) hegyes végű, az olcsó vackok pedig tompa végűek, ezért gondoltam. A tableten speciális érintésérzékeny réteg van. Olcsó, vagy házilag barkácsolt tollak is működhetnek rajta, amik kapacitív elven működnek, viszont a hozzá adott toll nem működik hagyományos érintőkijelzős eszközön.
2020. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!