Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha iphoneon bovitem az icloud...

Ha iphoneon bovitem az icloud tarhelyem, akkor alkalmazasokat is letudok tolteni vagy csak fenykepeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy érted feltölteni?


Az alkalmazások adatait lehet szinkronizálni a felhőbe és onnan visszaállíthatóak, de a készüléken is megmaradnak.

Az iCloud Driveba gyakorlatilag bármilyen fájlformátumot fel lehet tölteni.

2020. ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

icloudba fényképek telefonszámok , jegyzetek meg ilyeneket lehet tárolni

játékot nem

2020. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha bovitem akkor az app storebol letudok tolteni appokat?
2020. ápr. 30. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az a gondod, hogy nincs hely a telefonodon.

Ha az iCloud tárhelyedet bővíted ÉS feltöltöd oda a képeket, videókat akkor majd a telefonodra le tudsz tölteni appokat, mert így felszabadul némi hely.

Az appok a telefonon vannak és onnan futnak. - nem is lehetne másképp, mert ha nincs térerő és wifi sem akkor nem tudnál elindítani egy appot sem nem? :)

Az appokt adatait lehet szinkronizálni a felhőbe.

de szükséges a folyamatos karbantartás és odafigyelés, mert elég hamar meglehet tölteni bármekkora tárhelyet.

A képek, videó sok helyet foglalnak, de az email csatolmányok, a jegyzetekbe beszúrt képek, a hangjegyzetek szontén sok helyet tudnak foglalni!

2020. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!