Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új 2020-as Iphone SE...

Gd628 kérdése:

Az új 2020-as Iphone SE megoldás lehet? Ki hogyan vigyáz nagyobb méretű telefonra?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 7 éves!! még sima Iphone 5-öst használok, persze már erősen döcög, de az alap alkalmazásokat FB, Insta, youtube, stb. még tűrhetően és tisztességesen futtatja.Viszont már nagyon érik a cseréje, és jelenleg az új Iphone SE-n gondolkodom. Nem szeretnék nagy méretű telefont, mivel nincs túl nagy kezem, illetve eleve félek hogy nagyobb kijelző törékenyebb. És nem is értem hogy lehet egy nagyobb 6 col vagy afeletti telefonta vigyázni. Én ha tehetem szeretem farmer oldalzsebben hordani a kis 5-öst,, talán még ezt az SE is eltűrné, de akinek nagyobb van az hogy hordozza? Kézben? Táskában?


Ha kisebb de még több évig jó telefont szeretnék 200 ezer alatt van más alternatíva az új SE-n kívül?


2020. ápr. 29. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a XS-t is zsebben hordom, még épp elfér a női méretű nadrágzsebben. Ezzel nem lesz gondod. Szerintem nyugodtan vedd meg.
2020. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem ragaszkodsz az ios-hez, akkor a Galaxy S10e lehet még alternatíva.
2020. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz hozzá tokot, és akkor a táskában biztonságos.
2020. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jelenleg az SE mérete számít kicsinek

szóval nem lesz választási lehetőség iPhone 5 méret terén

Nekem egy iPhone 7 van és bőven elfér a zsebbe

másoknak a plusz modell is szóval érted

2020. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!