Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet megnézni a telefon...

Hol lehet megnézni a telefon Pin kódját?

Figyelt kérdés
Nem a kártya kódjára van szükségem, hanem a telefon Pin kódjára! Nem tudok egy másik Google fiókot használni, csak ha megadom a telefon Pin kódját! Az iskola miatt új fiókra volt szükség, a Google Classroom alkalmazást letöltve csak a régi fiókommal tudok bejelentkezni, az újjal a kódot kéri és biza nagyon hasznos ha tudom telefonról is nézni a feladatokat, nomeg értesítés jön minden egyes bejegyzésről telefonra.

2020. ápr. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A telefonnak nincs külön pin kódja.


Amit a Google kér, az a képernyôzárad kódja, hogy felismerje the vagy e a tulajdonos...

2020. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt rögvest legyek hülye, ha értem ezt a kérdést.

Milyen kódot kér?

Nem jelszóra gondolsz?

Az iskolai rendszergazda tudja a jelszavad, tőle elkérheted.

2020. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, milyen telefonról van szó.

Zárolásbeállításoknál, ott ahol ki lehet választani, hogy ujjlenyomat, pin kód, arcfelismerés, képernyő minta, biztonságos helyek, stb. olfja fel a képernyőt. Gondolom én.

2020. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olfja helyett oldja
2020. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tényleg a telefon feloldási kódja kellett! Köszönöm szépen a segítséget!
2020. ápr. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!