Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldjam fel a telefonomat?

Juhaszmatyas6 kérdése:

Hogyan oldjam fel a telefonomat?

Figyelt kérdés
El felejtettem a jelkodomat hogyan tudnam fel oldani a nelkul hogy resetlenem ?
2020. ápr. 29. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hol találtad a telefont? 😄
2020. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Merítsd kénsavba 1-2 napra.
2020. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Így jártál, pamparampam. A telefon biztonsági rendszere teszi a dolgát.
2020. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Én levágtam flex-el a gyürűs újjamat,és most xarban vagyok mert nem tudok belépni a telefonba,mert az lett megadva annó a leolvasónak.

Peeeerszeeeee..

2020. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Elromtod egymás után ötször és be fogja kérni a Google fiók adatait. Ezzel feloldható lesz.


De áruld már el, hogy a p*csába lehet egy naponta többször használt kódot elfelejteni?

2020. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Nem kötekedésből, de melyik telefon kéri 5 elrontott kód után a Google fiók adatait? Több telefonnal is próbáltam, egyik se kérte a fiókot.


Kérdező, anélkül, hogy hard resetelnéd, nem fogod tudni használni. De valószínűleg akkor sem, hiszen ott az FRP lock, ami kéri a Google fiókod adatait hard reset után.


"El felejtettem a jelkodomat"

Igenigen, naponta 50x oldod fel a telefonod, háromnaponta mindenféleképpen kéri a kódot, és te elfelejtetted. Hogy hányszor volt már ilyen kérdés. :)

2020. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Újjlenyomattal használom es mivel minden nap azzal oldom fel igy el felejtettem samsung galaxy s7.
2020. ápr. 30. 00:43
 8/10 bp1985 ***** válasza:
Akkor meg minek, ha az ujaddal oldod fel? Használd úgy. Én is azzal használom, de mégse felejtettem el a mintát.. Kb 1 éve állítottam be.
2020. ápr. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, igaz, amit írtam, hogy google adatot kér, az az Android 5-el megszűnt. Na nekem azóta sem sikerült egyetlen eszközön sem "elfelejten.. KHMMM. " a jelszót/kódot, egyebet.

Elnézést a tájékozatlanságomért


Marad a HARD RESET, majd miután MINDEN törlődött a telefonról, valószínűleg bekéri a tulajdonos Google fiók adatait (A RESET előtt beállított Google fiókot)

2020. ápr. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Újjlenyomattal használom es mivel minden nap azzal oldom fel"

Három nap után akkor is kéri a kódot, de mindegy.

Marad a hard reset.

2020. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!