Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért homályosak a képek Iphonen?

Miért homályosak a képek Iphonen?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy miért van az, hogy a fotókba az összes képem homályos lett? 50gb icloudra vagyok előfizetve, de legszivesebben azt is törölném de nem értek hozzá. És pár napja az összes képem alacsony minőségű lett, és nem birom használni így. Légyszi segítsetek.😊

2020. ápr. 29. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom miért homályosak a képeid, de törölni így tudod a fiókod ;

1. Érintsd meg a Beállítások alkalmazást, majd lefelé görgetve keresd az iCloud -ot.

2.Érintsd meg az "iCloud”-ot, hogy nyissa meg.

3.Görgess lefelé, amíg meg nem találod „Fiók törlése”, majd érintsd meg ezt.

4.Érintsd meg a „Törlés” gombot a törlés megerősítéséhez az iCloud-fiókot.

2020. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most néztem meg mi lehet a gond. Nem biztos, de próbáld meg😊:

Beállítások, Fotók, és ott lessz, hogy "Iphone tárhely optimalizálása", ill., hogy "Letöltés és eredik megőrzése"

Ha az Iphone -ján kevés a hely, a teljes felbontású fotók és videók automatikusan le lesznek cserélve az eszközhöz megfelelő méretű, kisebb verziókra.


Próbáld meg, hogy kevesebb tárhelyel is homályosak -e. Ha igen akkor töröld a francba😀

2020. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert nem tudsz fotozni ? xd
2020. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kezed bemozdult, záridôre nem figyeltél..
2020. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!