Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth eszközök összeférhet...

Bluetooth eszközök összeférhetősége? Vásároltam egy Huawei P30 Lite mobiltelefont, és egy Apple Ipad 7 tabletet a napokban. Szerettem volna a mobilról bluetoottal képet küldeni a tabletra.

Figyelt kérdés

Létre is jött a kapcsolat kb 30 sec ig, majd megszakadt Elolvastam a Huawei kez. utasítását, abban le van írva, hogy az ő bluetoothjuk nem kompatibilis az Apple eszközökével.

A kérdésem tkp az lenne, hogy akkor minden eszközömhöz külön külön bluetooth fülhallgatót kell vásárolnom, ami nem semmi pénz, vagy pedig a 30000.- ft os noneme, vagy mondjuk Samsung fejhallgató nem biztosan fog szólni mind a két eszközömmel, netán egyikkel sem?

Köszönöm ha elolvasod, és válaszolsz



2020. ápr. 30. 17:38
 1/6 Mr. V. ***** válasza:
100%
A hangátvitel az egy szabvány, az mindkettőn kell, hogy menjen, viszont a fájlátvitel az a droid és win között megy, tehát az a hivatalos, az almás szeret különcködni, így ott a fájlátvitel csak almásra működhet.
2020. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MancsWolf ***** válasza:
Nem kell mindegyikhez külön eszköz. Minden bt füles stb működni fog mindegyikkel. Viszont iOS nem enged fájlt fogadni bluetooth kapcsolaton csak másik apple eszközről ( az ilyen hülyeségek miatt nem szeretem iOS-t, de ez most lényegtelen).
2020. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Almára csak almáról tudsz bluetoothon fájlt küldeni.
2020. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az a helyzet, hogy napközben a Huaweit használom, este az ágyban pedig az ipadot. Persze vehettem volna egymárkájut is.. Szerintetek milyen fülhallgatót vegyek, hogy tutira ne kidobott pénz legyen
2020. ápr. 30. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A bluetooth-os fülhallgató miűködik az iPaddal és a Huawei-el is. Csak fájlküldés nem lehetséges.
2020. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vehetsz bármilyet, elvileg mindegyikkel működniük kell. De sajnos szabvány ide vagy oda, véletlenszerűen előfordulnak anomáliák, de ez csak a konkrét páros tartósabb használatakor derül ki.

Rendeld online és ha netán nem működne együtt jól az adott eszközöddel, visszaküldheted.

2020. máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!