Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a (XIAOMI) Redmi Note...

Megéri a (XIAOMI) Redmi Note 8 Pro?

Figyelt kérdés
Régóta nézegetem a telefont, hisz szerintem árához képest rendkívül jó telefon. Esetleg más alternatíva ennyiért?

2020. máj. 1. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Megéri.
2020. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon szuper telefon lenne, főleg 64 MPx-es kamera ennyi pénzért, csak egyetlen hibája az egész telefonnak, hogy MediaTek processzor van benne, ami a legrosszabb gyártmány, nem valami bíztató! 😕

Ennyi pénzért szerintem inkább a 6/128 gigás Xiaomi Redmi Note 9S a legjobb!

2020. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Vedd meg nyugodtan, abszolút megéri!

(Amúgy nem tudom, hogy mi ez az állandó MediaTek fikázás, gondolom valami álszakértő kitalálta, a birkák meg ismétlik. Nekem is az van, tök jó.)

2020. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Harmadik. Igen, én is így gondolom. Benchmarkok alapján a mostani Note 9S-t is túllépi a telefon.
2020. máj. 1. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem új dolog, évekkel ezelőtt egy Mobilarénás általános processzorteszt kimutatta, hogy a MediaTek-nek a legrosszabb a technológiája, teljesen azonos paraméterek mellett is bármely más processzorgyártó termékénél sokkal lassabb + jobban melegszik, és támogatás sincs rá! Azóta pedig nem hinném, hogy talált volna valami olyat, amitől hirtelen fényévekkel jobb lenne!
2020. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

#3

Érdemes belegondolni, miért nincs egy csúcstelefonban sem MTK chip...

Az MTK már csak budget marad.

2020. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, megéri. Édesapámnak is ilyen van, és nagyon szereti.
2020. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a sima Redmi Note 8(T). Én is ebben a helyzetben voltam, és nem bántam meg, hogy a Note 8-at választottam. Nem jó dolog az MTK processzor.
2020. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!