Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Concorde Raptor P68...

Van egy Concorde Raptor P68 telefonom és amikor telefonálok az én hangom másnál nagyon halkan szól. Mi lehet a probléma? Lehet-e bármit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Megéri esetleg szétszedi és kitisztítani avgy cserélni? Esetleg valakinek volt már ilyen problémája?

2020. máj. 2. 14:45
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

A készüléket nem ismerem, de leginkább a mikrofon kis luka szokott zsírral, kosszal eltömődni. Mivel vízálló a készülék, semmiképp se fémmel tisztítandó, inkább fogpiszkálóval. De az is lehet, hogy úgy tartod a készüléket, hogy épp eltakarod a mikrofonját a kezeddel, ujjaddal. Ezeket érdemes megfigyelni.


Javítani az erősségen nem igazán lehet.

Engem a többség rendesen hall (rögzítem is a beszélgetéseimet) és azon hallatszik, hogy nálam minden rendbe van, ám van 1 ismerősöm, aki folyton arra panaszkodik, hogy nem hall rendesen, de visszahallgatva a felvételt, tökéletes.

Így én arra jutottam, hogy mivel GSM hálózatot használok (900MHz) és 3G, 4G-t, ezért talán a különböző audio kódolás miatt romolhat el a hangom, mert csak ő használ pl. 4G hálózatot az ismerőseim közül.

Ez persze csak feltételezés, de bizonyított, hogy nálam a mikrofon jól rögzít, a másik fél mégse hallja rendesen.


Érdemes esetleg neked is egy hangrögzítővel tesztelni akár csak a mikrofont, akár egy hívást rögzítve.

2020. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!