Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi lesz az iPhone 11 Pro...

Mennyi lesz az iPhone 11 Pro Max ára, amint megjelennek az új iPhoneok?

Figyelt kérdés
Kb árra lennék kíváncsi. Most még nagyon drága, de ha megjelenik az új idén kb mennyibe fog kerülni ? Ha ugyanannyit csökken az összes, kb annyiba fog kerülni mint az XS Max most, nem? (habár az XS Maxot nem lehet az apple hivatalos oldalán már megvásárolni)

2020. máj. 2. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Itt nézd meg, itt biztosan meg tudják mondani: [link]


még a kenyér árát sem tudjuk 2 hónap múlva.

az új iPhoneok meg majd csak fél év múlva jönnek, ha jönnek. Addigra talán még második hulláma is lesz a vírusnak... ki tudja mi lesz még itt...

lehetetlen megmondani.

Januárban gondoltad volna, hogy bőven 300 alatt lesz a benzin?


Az elmúlt pár hétben minden elektronikus cucc ára kilőtt. A gépemet 280-ért raktam össze március 11-én. Épp ma néztem meg az árakat és 38ezerrel többért tudnám ugyanazt összerakni! Még a bádog ház amiben 2 led, meg 2 nyomógomb van ára is felment 4ezret.....

2020. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán általában maximum egy huszassal csökken, az iPhone értékálló.
2020. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezt se lehet majd megvenni az apple oldalon ha megjelenik a 12 es széria

kb ugyanannyit csökken

de az alap 12 elméletbe jó áron fog jöni

adóval együtt kb 250

szóval megéri várni arra

2020. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!