Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért adhatnám el, az...

Mennyiért adhatnám el, az Element 7 version 3 tabletemet alkatrészként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy element 7 version 3 tabletem, elszeretném adni alkatrészként. De a képernyőjén, az alján van egy kissebb törés, amiből elnyúlik a repedés több irányba. De bármennyire is hülyén hangzik, nem olyan észrevehető. A tablet hátlapjából, a jobb felső sarokból, letört egy nagyon pici. És annyit nem tudok még, hogy bekapcsol e, vagy nem,mert nincsen töltőm hozzá. Nem tudom bekapcsolni, így nem is tudom megnézni hogy a képernyője működik e egyáltalán. Szóval ezért inkább alkatrészként adnám el. Leszedtem a hátlapját, a tablet "belseje" az adatlap vagy hogy hívjáknak semmi baja. Az lenne a kérdésem, hogy mennyiért adhatnám el a tabletet körülbelül. Előre is köszönöm a válaszokat.

#eladás #tablet #Element 7 version 3 #komárom-esztergom megye.
2020. máj. 3. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga az egész tablet nem ér 20 ezer forintot. Talán 5 ezerért alkatrészek miatt valaki elviszi, d emég azt is kétlem...


"az adatlap vagy hogy hívjáknak semmi baja"

Az elektronika állapotát nem ránézésre állapítjuk meg...

Nekem is van egy telefon alaplapom, látszatra nincs baja, egyébként meg gyári hibás.

2020. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3000 és 5000 között, de akkor szerencséd van.
2020. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik semmit nem ér, mert mégis ki javít egy alaból olcsó kategóriás tabletet? Az ilyet kidobják a francba és vesznek másikat, szóval nagyon meglepődnék, ha egyáltalán érdekelne valakit.
2020. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" Leszedtem a hátlapját, a tablet "belseje" az adatlap vagy hogy hívjáknak semmi baja." ( alaplap )


Egy tabletben van legalább 1-3 chip. Egy chipben van 38 millió tranzisztor. Ebből te mennyit vizsgáltál át? És mivel?

2020. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
felteszed 1 forintért a teszveszre és kiderül
2020. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen jóként sem ér többet 1-2ezernél.
2020. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!