Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rootolom a samsung tabletem...

Ha rootolom a samsung tabletemet mit érdemes ki iktatni, hogy gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
Én pl ilyen felesleges szolgáltatásokra gondoltam,mint pl beépített időjárás jelentő vagy play zene,filmek,újságos,hangouts,stb...

2017. dec. 20. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már root, akkor az egész Samsung androidos kezelőfelületét. Felső-csúcskategória alatt hulladék.
2017. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na majd utána nézek,valahol mintha le írták volna mit érdemes.
2017. dec. 20. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezek letörlésével tiltásához semmi root nem kell,elenben ha ez uj tablet akkor ha rootolod a garancia elvész .

Én minden új dolgomrol a felesleges appokat törlöm vagy tiltom azonal igy gyorsabbak és helyet semfoglalnak .

2017. dec. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Samdlsung tabletnek mindegy mit csinálsz, akkor is egy gyenge valami lesz. Kinából hozatsz egyet fele árból és nem kell vele kinlódni.
2017. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
* Samsung
2017. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 07:28


Köszi a kínai tablettek nagy kalap fosok,egy ismerősöm vett anno de már új korában is fos volt aztán kérdezte nem e nézném meg,mondom ok hát eddig én tudtam kihozni belőle a legtöbbet de szarból én sem tudtam várat építeni.Én egyébként elégedett vagyok a samsung tabletemmel,csak tudom,hogy jó pár felesleges program fut de a legtöbb cuccon így van.

2017. dec. 21. 15:59
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 05:43


Hát azokat amiket én felsoroltam azt nem lehet törölni csak rootolással,és nem új nemrég járt le a garancia ezért is gondoltam,hogy kicsit igazítok a dolgokon.

2017. dec. 21. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod,hogy mit és hogyan kell igazítani akkor ne igazgass semmit!
2017. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tegnap 21:46


Viszont ha tájékozódom,és meg csinálom meg tanultam valami újat.

2017. dec. 22. 01:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Play zene,filmek,hangouts,le lehet tiltani,ezeket én letiltom rögtön ,és nem kell rotoolni de ha ehez nem értesz akkor ne rotolj mert csak tönkre teszed.
2017. dec. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!