Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha részletre veszek telefont,...

Ha részletre veszek telefont, akkor az előleg mellé ki kell fizetni még az első havidíjat is?

Figyelt kérdés
Tehát pl. 60.000 forint az előleg, és 19.000 a havidíj, akkor a telefon átvételekor a 60.000 ft mellé a 19.000 ft-ot is kikell fizetni, vagy majd számlázáskor 1 hónap múlva?
2020. máj. 3. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
A számlázás mindig a tárgyhónap végén van, az előleg pedig szerződéskötéskor, tehát az elején.
2020. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak hallottam olyat vissza, hogy az előleg mellé kérik az első havidíjat is, tehát, hogy azt is kikell fizetni a futárnak, amikor megjön a mobil. Ezt nem tudom, hogy igaz-e?
2020. máj. 3. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Draga viragszal, ha havi 20 a havidij es neked mar az elso is gondot okoz a kezdoreszlet melle, hogy' fogod MINDEN honapban kifizetni? Kb. zero tartalekkal bevallalsz egy ilyet, raadasul puszta szorakozasra (mert az tuti hogy nem melo miatt kell egy kb. mindenben korlatlan csomag)? Hat, meg is erdemled.
2020. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát "drága virágszálam", egyáltalán nem okoz gondot, pusztán csak tudni szeretném, hogy mi az igazság... És, hogy hogy fogom kifizetni minden hónapban? Nem fogod elhinni, de munkával. :)
2020. máj. 3. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nos, "virágszálam", a szolgáltatók oldalán minden szükséges infót megtalálsz. Már amennyiben tudsz olvasni.
2020. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem. Ha nem tudtok normálisan megnyilvánulni egy kulturáltan kiírt kérdés alatt, akkor mégis mi a frászkarikáért írtok ide? Pont nem vagyok vevő az ilyen "emberekre", lelehet írni azt normálisan is. Már ha... van bennetek annyi értelem. :)
2020. máj. 3. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, mit vállaltál szerződéskötéskor.
2020. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Telekomnál utólag fizeted, Vodánál be kell fizetni előre


kéket nem tudom

2020. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Aki hasznosat írt, annak ment a zöld pacsi. ;D
2020. máj. 3. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Telekomnál rendelésnél jobb oldalt látod az átvételmor fizetendő összeget.

Ha ez nulla, és továbblélésnél mutat 60.000 előleget, akkor csak azt a 60-at kérik.


A készülék törlesztő részleteket az előleg nem érinti, a havi számládból fogják levonni, egészen addig, amíg nem kerül jóváírásra a teljes összeg.


Többinél nem tudom mi a helyzet.

2014-ben a vodánál bekértek egyhavi előleget, amit aztán csak a harmadik egész havi számlánál írtak jóvá.

De ennek 6 éve, azóta változtatott

2020. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!