Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Android-o...

Mi a véleményetek az Android-os mobilokkal kapcsolatosan? Hogyan értékelitek a az op. Rendszer-t hibákat és pozitivumokat?

Figyelt kérdés
-Melyik készülékkel volt dolgotok ?
2010. júl. 28. 20:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Én most cseréltem le a régi Nokia N97 telefonomat egy Sony Ericson X10 Mini-re . A Nokiával nem voltam megelégedve , 1-2 türhetö játék volt hozzá számomra lassu volt a QWERTY bill tetszett benne a kamera se volt rossz csak a vaku ...


Miután sok jót hallotam a X10 miniröl ugydöntöttem arra a cserélem a telefonom. Tetszett benne a kicsi méterte és a szeritnem elég jo kamera/videorögzités föleg hogy majd HD -ba is tul rögziteni állitolag a 2.1 es android érkezésével. az alap funciók is bejönnek de ugye kiváncsi voltam ilyen kicsi kijelzön milyen lehet a játék . Rájöttem hogy nem akciojátékokra van ez a telefon , és azért a kijelzö méreteiböl kiindulva nem lehetnek rá tul jó játékok . Amik tetszenek föleg a kártyajátékok eddig és a Flight Controll , viszont messze elmarad az Android market mondjuk az AppleStore-tol a játékok megsem közlitik öket . Egy két unalomüzöt találtam de nem fogtak meg annyira bár ellehet vele játszani , igaz nem sokidöre tervezem a telefon-t hiszen oktoberbe lejár a 2 éves elöfizum a T-Mobillal, és a bonuszpontokat is majd levásárolom ,igy a iPod Touch-ot és a X10 mini-t lecserélem valószimuleg iPhone4-re. Kicsit elkanyarodtam a témátol. A telefon zenelejátszoja is állati nagyon jol szol a kicsike. Szoval a nem rossz az android szeritnem bár nem közeliti meg azon a téren az iPod/iPhone Op.rendszert amin pl nekem kéne, a Sybain-t veri és ugy látom ez a 2. legjobb ami telefonra van . Viszont mivel kezdö vagyok szeretnék még kérni valamit . Tudtok -e jo játékokat Android-ra jo hasznos programmokat és egyebeket ?:) Ha igen pls irjátok le a nevüket :)

2010. júl. 28. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:
HTC Tattoo-m van, emellett volt nálam, és írtam tesztet Huawei U8100-ról, Dell Streak-ről, és még Toshiba AC100-as (Android)netbookról is. Nekem tetszik, szeretem.
2010. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!