Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone esetében mit jelent az...

Iphone esetében mit jelent az “alacsony töltöttségű mód”?

Figyelt kérdés
A telefonom merült és alacsony töltöttségű módra kapcsolt. 4%-on volt az akku. Ennek ellenére kb 20 percet neteztem mire 1% lett. Ez alapesetben min 10 % esést jelentett volna. A legfontosabb, a telefon keresése működött, az nem kapcsol ki, icloud.com-on láttam a helyzetet. Messenger üzenet is érkezett. Mi történik ilyenkor? Mi az a lènyegi változás amiért ilyen kevés lesz az akku fogyása? Nem veszek észre semmi változást a normál módhoz képest. Van külön alacsony adatforgalmú mód is, de az más. Ott tényleg nem működik a szinkronizálás stb. De itt nem tudom mi van. Lehet ilyen üzemmódban kellene használni a telót egész nap és nem kellene a töltőn lógjon? Normál üzemmódban mi van amiért olyan nagy ehhez képest az akku fogyása?

2020. máj. 5. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem is iPhoneom van, de az enyémen működik a Google

[link]

2020. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem sokat ír le. Nyilván olvastam én is, de nem ír le semmi konkrétat. A nem létező e-mail meg, meg az eleve nem létező fénykép feltöltésem nem indokolja ezt a számottevő különbséget. Alacsony töltöttségű mód mellett is megy a net, jönnek a messenger üzenetek, minden működik ugyanúgy, mégis töredéke az akkufogyás. Az a nèhány “++ funkció meg nem hiszem ekkora energiát igényelne.
2020. máj. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!