Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell egy videó "indexképé...

Hogy kell egy videó "indexképét" megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Nem youtube-on értem, hanem szerkesztettem egy videót(androidon) és azt szeretném hogyha még nézem a galériát akkor ne az legyen az indexképét ami eredetileg, illetve ha átküldöd messengeren vagy instagrammon

2020. máj. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megváltoztatni.
2020. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Mi az az indexkép?.



Bocs a bekérdezésért.

2020. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Indexkep alatt ugye nem az indexkepet, hanem az elonezeti kepet (thumbnail) erted? Azt tipikusan a programok generaljak maguknak az elso x. masodperc kepebol.


Van olyan fileformatum (Matroska (.mkv)), amibe mindenfele beagyazhato, de altalaban csak video- es hangsav van. Nem tudom, hogy altalanossagban be lehet-e agyazni sajat elonezeti kepet, es ezt milyen program tamogatja. Valoszinuleg (egy gyors kereses szerint) nem.

2020. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ja, azt elfelejtettem leirni: indexkepnek a video tomoritesekor azokat a frame-eket (kepkockakat) hivjak, ami tomoritetlen marad. Tekereskor ezekhez tud ugrani, es tomoriteskor az ehhez (vagy mar kiszamolt tobbi) kephez tud viszonyitani. Ertelemszeruen nem celszeru lecserelni sajatra, mert akkor a videoban az index kep kornyezete teljesen hulyeseget fog mutatni. Raadasul nem egyseges az sem a programok kozul, hogy hanyadik kepkockat jelenitik meg elonezethez.


Azt lehet csinalni, hogy generalsz egy elonezeti kepet, es a video ele teszel egy par masodperces introt, ami ebbol a kepbol all.

2020. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a galériában nem fogod tudni megváltoztatni. elvileg a legelső frame-t adja képnek.

esetleg a metaadatokban talán lehet, de azt szerintem telefonon nem lehet szerkeszteni

2020. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UrZMFFUsnzU


PC-n meg lehet változtatni.

2021. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!