Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Most jelenleg egy iPhone 8 Plus-t használok, ami már lassan 3 éve megvan. Nagyon szeretem, az eddig készült egyik legjobb iPhone-nak tartom, viszont a 64gb tárhely nagyon kevés....Konkrétan 5 percenként jelez a telefon, hogy ,,kevés a tárhely" és ilyenkor fotózni se enged, hiába törlök le róla egy csomó mindent..Lényeg a lényeg, tanácstalan vagyok, hogy milyen telefont vegyek. Lehetőleg iPhone-t szeretnék, de nyitott vagyok az androidos mobilok felé is,csak ne valami noname kínai márkától legyen..

2020. máj. 6. 22:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#7 Hát nagyon max olyan 350-ig mennék el..Ennél többet már nem jó szájízzel adnék ki egy telefonért.
2020. máj. 11. 19:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha az Apple-t preferálod, akkor iPhone 11 256 gb.
2020. máj. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
iCloud tárhely 50gb 300ft havonta!
2020. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!