Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik nyomógombos telefont...

Melyik nyomógombos telefont vegyem?

Figyelt kérdés
Saját használatra kéne, nem vagyok idős, csak gyűlölöm az okostelefonokat!!! Nem kell internet, csak hívás, SMS, zenelejátszó (SD kártyáról)! Kamera nem fontos!

2020. máj. 7. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nokia 110 (2019) - et vegyél ( [link] ).

A leírtaknak pont megfelel, 95000 Ft-ba kerül, megéri, mert régi, megbízható gyártó, és logikus, normálisan fordított menüje van, ami sajnos sok mai nyomógombos telefonról nem mondható el.

2020. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet fogok venni.
2020. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de jöhet még. Én is néztem ezt, jó lenne, bár a tudásához képest kicsit drága, de lehet, hogy ezt fogom venni.
2020. máj. 7. 21:17
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is a Nokia-t javaslom, a nyomógombosak közül talán neki vannak a legjobbjaik. Némelyiket földhöz is vághatod, akkor se lesz baja. Az aksi hetekig bírja, könnyen kezelhető, a célnak megfelel. Hogy pontosan melyiket vedd, azt én nem tudom megmondani, gyakorlatilag egy kaptafára készül az összes, kevés a lényegi különbség.
2020. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nokia 3310-eset. Az újat.
2021. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!