Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kik használnak ma nyomógombos...

Kik használnak ma nyomógombos telefont a nyugdíjasokon kívül?

Figyelt kérdés

Most hogy van idő, végigfutottam az árukeresőben a telefonokat. Érdekes, hogy rengeteg gombos telefon elérhető még ma is, és nem csak a "nagyifonok" vannak. Van egy csomó olyan, ami a 10-15 évvel ezelőtti Nokiákra, Samsungokra és Ericssonokra hasonlít, mintha a gyártók leragadtak volna a múltban. Nem tudom, hogy kik használják manapság ezeket, én legalább öt éve nem láttam hatvannál fiatalabb ember kezében ilyet. Pedig valakik nyilván megveszik,különben nem árulják.

Szerinetetek kik használnak manapság még gombos telefont?



2020. márc. 24. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vadászatra én ilyet szoktam vinni, egy két fontos szám van benne ha akarnak elérnek. de az is le van némítva.
2020. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem van fesztivál telóm :D nem azt mondom, h hú de menő, de nem sajnálom, ha ellopják/elhagyom/beleejtemavízbe/összetöröm,/lehányom :D
2020. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl apukám mert munka kozben a másikat félti h megsérül

Fizikai munka útépítés

2020. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy, funkcióját tekintve kocsmatelefon / túratelefon.

Van az a szituáció amikor az ember tudja, hogy nincs szükség a zokosra, viszont komoly esély van arra, hogy megsérüljön, elvesszen, ellopják. Akkor már inkább egy filléres vackot, amivel nem jut senki értékes adatokhoz, pénzhez, jelszavakhoz, illetve amivel engem sem ér nagy veszteség.

2020. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Amíg nem lesznek az érintősek grafénból, addig kellenek a gombosak!
2020. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
50 éves vagyok, hagyományos telóm van, mert arra használom, amire anno kitalálták: telefonálásra.. Jó nagy gombokkal, mert rossz a szemem. Na jó, rádiót azért hallgatok rajta. Netezésre itt a laptop.
2020. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

míg melóztam a céges telóm buta volt.

nem kellett mást tudnia mint hanghívást kezdeményezni és fogadni - erre pont elég egy nyomógombos butatelcsi :)

2020. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
83%
Még Rick és Morty azon részében is említik, hogy az okostelók gázosak amelyben méregtelenítik a testüket/személyiségüket és a nyugodt, lelkiismeret mentes, félelem mentes Morty lecseréli gombosra sőt Rick-et is és ezzel minket is arra biztatva, hogy elég ha csak telefonálásra használjuk őket mert arra lettek kitalálva!
2020. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az összes céges ami a csarnoki dolgozóknál, ( targoncások, csopik, stb ) van az ilyen alap gombos, CAT B35-ös mobil.
2020. márc. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt munkahelyemen a telók többsége nyomógombos volt.
2020. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!