Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a “Hey Siri”...

Miért nem megy a “Hey Siri” funkció?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vettem egy Iphone 6s plus telefont, mikor próbáltam beállítani a Siris cuccot, akkor pedig nem vette be a hangomat. Mintha nem is beszélne senki, nem mozgott az a micsoda. :D

Azt sem írta ki, hogy a wifivel lenne valami, vagy ilyesmi.

Ugyanakkor a mikrofonnal sem hiszem, hogy baj lenne, mivel hívásoknál, hangüzeneteknél is rendesen lehet engem hallani.

Múltkor mondjuk észrevettem, hogy mikor videót csináltam, az első “sziasztok” szót nem lehetett hallani, csak tátogást lehetett hallani, mintha nem is mondtam volna semmit, de a többit már lehetett.

Most a Sirinél be volt dugva a fülhallgató, miután kiszedtem és elkezdtem beszélni, lehetett látni, hogy mozog az a “izé” és be is vette a hangomat.

Ha füles nélkül csináltam volna, akkor pedig egyáltalán nem veszi be a hangomat.



#iPhone ##mobil ##Siri ##működik
2020. máj. 7. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A beállításokban bepipáltad?
2020. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 XXXDespacito válasza:

Azért nem megy mert nincs bekapcsolva, a telefon.

Írta és rendezte: Nobody.

2020. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!