Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen beállítást kell átállít...

Milyen beállítást kell átállítani, hogy a messenger-es chat fej ne ugorjon automatikusan fel, ha feloldom a telefont?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek van olyan, hogy amíg nem csinál semmit a telefonján, kap 1-2 üzenetet barátjától, ismerősétől. A Messenger legutóbbi frissítése óta, ha ujjlenyomattal feloldom a telefonomat, a chat fej felugrik az időközben érkezett üzenettel, a pofámba tolva az üzenetet, ezáltal elérhetőnek jelezve engem, a másik oldalon pedig megjelenik az illetőnél a "Látta" jelzés. Ezt kéne kikapcsolni valahogy. Először azt hittem hogy be lett építve ez a hülyeség az új frissítéssel és majd mindenki kiakad, de nem találtam a neten, meg sehol erre vonatkozó vitát fórumokon, szóval valószínű egyedül nálam lett ilyen b*zi a messenger. Hogy kell kikapcsolni? Köszi.

2020. máj. 9. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul ugyanezt írtam az első hozzászólásban...
2020. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak te épp nem tudtad, miről van szó. :)
2020. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudtam mert nekem normális telefonom van, de rákerestem a neten és belinkeltem Okoska.
2020. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok most elkezdeni vitatkozni veled, hogy miért van nekem is normális telefonom, és neki is, mert nem fognád fel az elfolyósodott eszeddel.

A linked meg semmit nem ér, az egy hírportál.

Okoska. :)

2020. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Te szóltál be, én egyáltalán nem akartam vitatkozni sőt jóindulatúan próbáltam segíteni többször is. Ehhez képest mondjuk még egy köszönömöt sem kaptam de ez más kérdés.


Nem tudsz rólam semmit, szerintem ne sértegess, köszi.

2020. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem ne sértegess"

"nekem normális telefonom van"

oké

2020. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért ez érdekes. Te beszólsz és mégis úgy érzed hogy én sértettelek meg azzal hogy azt írtam hogy nekem normális telefonom van.

Sokat elárul ez rólad…

2020. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rendben, egészségedre!
2020. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!