Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bekapcsol automatikusan a...

Bekapcsol automatikusan a messengerbe? (bővebben alul)

Figyelt kérdés
Ha az ember folyamatosan be van jelentkezve a messengerbe, akkor, akkor is fellép automatikusan, ha csak megnézi az időt, vagy benyomja a képernyőkímélő gombot oldalt a telefonján? Tehát akkor is ki van neki írva, hogy elérhető 1 perce? Vagy csak akkor írja így ki, ha megnyitja magát a messengert?

2015. jan. 28. 10:49
 1/4 anonim válasza:
csak akkor irja ki, ha meg nyitja a messengert...
2015. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát, akkor valószínűleg nincs kedve válaszolni, ha nem ír és még azt sem írja ki, hogy látta?! De attól ő látja hogy írtam neki...
2015. jan. 28. 11:09
 3/4 anonim válasza:

Ez a téma engem is érdekel.


Szóval,ha vkinek van a telóján messenger,akkor nekem ki is jelzi fb chate-emon,ha ő abba bejelentkezik?

Ilyenkor kiírja,h az illető 1 perce, 5 perce..volt elérhető?

Ha ráfrissítek és az illető megint csak megjelenik,h 2 perce elérhető volt,akkor az azt jelenti,h épp cseveg? Ha nem jelenik meg elérhetőnek a chat listámon, akkor is használja? (Nincs mellette zöld pötty ilyenkor.)

Ilyenkor akkor használnia kell a messengert és vkivel kontaktálnia? Vagy elég,ha csak üzenőfalat nézeget vagy meglesi a chatlistát?

Gondolom ezek téged is érdekelnek, Kérdező? :)

2015. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyenkor akkor használnia kell a messengert és vkivel kontaktálnia? Vagy elég,ha csak

üzenőfalat nézeget vagy meglesi a chatlistát.


elég csak ha csak fel lépsz fbra, es már automatikusan azt jelzi h fent vagy... szoval,akkor nem kell senkivel se írkálnod...

2015. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!