Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani a Samsung...

Hogy kell beállítani a Samsung Galaxy A70 kameráját hogy ne homályos képeket csináljon?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon rossz minőségű képeket készít.

Mindig megvárom hogy fókuszáljon de az több másodperc mire összekapja magát ami elég zavaró mivel izgága nyuszit szeretnék fotózni aki azonnal szalad megnézni a telefont és hát ugye belemozdul mindig a képbe.


Fókusszal is borzalmas képeket csinál a telefon, pedig mikor megvettem arra számítottam hogy szép éles képeket fog csinálni.


Gondolom valamelyik beállítása rossz lehet. Ugyhogy valamit biztos én nem csinálok jól.

Valaki megtudná mondani mi lehet a gond?


2020. máj. 9. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem beállítás gond ilyen rosz a kamerája
2020. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rossznak nem hiszem hogy rossz hisz barátnőmnek ugyan ez a telefonja van és szép éles képeket készít.

Viszont ő se ért hozzá ugyhogy nem tud segíteni

2020. máj. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!