Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Repedt memóriakártyával mit...

Repedt memóriakártyával mit lehet kezdeni (képek)?

Figyelt kérdés

Van egy kártyám, amit tegnap ki akartam venni a telefonból, de elrepedt.

Itt van néhány kép róla, nem tudom, hogy mennyire látszik:


[link]


[link]


[link]


Mit lehet vele kezdeni, mert amikor belerakom a telefonba, azt írja, hogy a kártya sérült, és ha rányomok, akkor formáztatni akarja, ezt meg nem akarom, mert szinte tele van, főleg dokumentumokkal.



2020. máj. 10. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel már semmit. Számítógépbe dugd bele, az hátha felismeri.
2020. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Adatmentő cég talán vissza tudja menteni az adatokat.
2020. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy usb adapterem, amibe microsd kártyát lehet tenni és pendriveként szolgál, kb 1500 ft. Azzal megéri megpróbálni, ha kicsit játszani is kell az érintkezéssel akkor még lementhetőek az adatok róla.
2020. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Felismeri a gép, legalább is kijelzi, amikor bedugom,de van ott egy felkiáltó jel. de nem lehet megnyitni semmit se rajta, a fájlok közt ki se jelzi a kártyát.
2020. máj. 10. 14:06
 5/10 A kérdező kommentje:

Ilyen pendriveról lenne szó:


[link]


[link]

2020. máj. 10. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
A veszélyes hulladékba dobd.
2020. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Házilag nem lehet vele mit kezdeni, de egy adatmentő cég még helyre tudja állítani az adatokat róla, de nem olcsó, 300ezer fölött is lehet:

[link]

2020. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Ha csak a burkolat repedt, akkor lementheted az adatokat, mielőtt kidobod. Ha megsérült a chip (a leírásod alapján ez a helyzet), akkor az adatokat nem tudod lementeni kidobás előtt.

Ugyan megpróbálhatod a formázást; de ha sérült, akkor az sem fog lefutni - de speciel én ebben az esetben sem bíznék rá semmiféle adatot...

Inkább vennék egy másik kártyát, a fontos dokumentumokat pedig visszaállítanám a biztonsági mentésből.

2020. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére rajta volt a telefon memóriáján... Úgyhogy megpróbáltam a formázást, 20%-nál megállt, utána kilépett.
2020. máj. 11. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg rizikózni egy későbbi adatvesztést, vegyél újat.
2020. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!