Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy...

Szerintetek Samsung Galaxy S20+, vagy iPhone 11 telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Samsung Galaxy A5 2017-et használok, eddig csak Samsungom volt, de egyikkel sem voltam igazán elégedett. Gondolkodtam,hogy vegyek egy iPhonet és ha azt vennék, akkor 11-et. Jó döntés, vagy vegyek inkább S20+-ot? Elsősorban olyanok véleményét várnám, akik ezek közül valamelyik telefonnal rendelkeznek. Előre is köszönöm a válaszaitokat:)

2020. máj. 10. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de nem csodálom, hogy az A szériával nem vagy elégedett.

Újabban elfogadhatóbb telefonokat gyárt a Samu ebbe a kategóriába is, de az S és A széria között ég-föld különbség van.


Én S20+-at vennék, az i11 csak frissítésekben és rendszerben előzi meg. (Bár a rendszer nem feltétlen jobb, kinek mi praktikusabb.)

2020. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Mit értesz elégedetlenség alatt? hát az A5 alapból nem csúcs kategória, de nem rossz árérték arányba.


Ha eddig csak androidos telefonjaid voltak, akkor elsőnek fura lesz az iphone, mire megszokod/megtalálod a dolgokat. Nekem iphone 8 volt az utolsó amit használtam. Utána vissza tértem a samsunghoz és most a huawei p30hoz :) Annyira nem jók az iphonek, de nem is rosszak.


Az ilyen kérdések csak össze ugrasztják a felhasználókat. Ha lehetőséged van rá, akkor próbáld ki őket. Én használtam iphonet is és androidot is. Felhasználóbarátabbnak érzem az androidot

2020. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, nem a válaszolók összeugrasztása volt a célom, csak az, hogy aki már váltott az androidról IOSra milyen tapasztalatai voltak.
2020. máj. 10. 14:06
 4/4 anonim válasza:
30%

Nekem a Samsung az S5 után már teljesen gagyi lett ... Nekem is volt mindenféle samsungom, jelentéktelenek, egységesek lettek és unalmasak. A6-om volt. El is adtam jó gyorsan. Most huawei-t használok, ez is tucat, jelentéktelen de legalább nem kérdez csinálja amit kell és gyors.

Iphone is egy fos lett kb az 5-ös után.

2020. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!