Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha nem frissítem mindig...

Quatermain kérdése:

Hogyha nem frissítem mindig az EMUI-t, akkor lehet a mobilomnak valami baja?

Figyelt kérdés
Többször volt frissítve és már unom hogy majdnem heti szinten írja a frissítést. Tehát a kérdés arra a irányul, hogy lehet-e belőle hátrányom, ha a korábbi frissítés nekem megfelel (nem járok úgy, mint anno a Samsungoknál). Jelenleg 9.1.0.275 van.

2020. máj. 11. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz. én ritkán frissítek
2020. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
komolyabb problémád nem lesz egy ideig, ha nagyon régen frissítettél és egy program már újabb verzióhoz készült pl, akk nem fog menni :)
2020. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Akkor friss biztonsági frissítésed sem lesz, ami nem épp a legésszerűbb dolog.
2020. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Max a csökkent biztonsági szint miatt a banki alkalmazások nem fognak működni - de ez még jó időbe fog kerülni.

2020. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Attól függ. Egy frissítésnél elsősorban a biztonsági szint lesz az elérhető legfrissebb, amelyben befoltoztak pár rést - de ezek a hibák nem mindig és nem mindenkinél jelentenek biztonsági kockázatot.

Emellett általában a rendszer ismertté vált hibáihoz tartalmaz javításokat - itt megint kérdés, hogy jelentkezett-e nálad ez a hiba vagy éppen nem használod az adott funkciót...

Esetleg új feature-öket adhat hozzá a rendszerhez - itt is az a kérdés, hogy számodra hasznosak-e az újdonságok.

Ha mindhárom pontra negatív a válaszod, akkor tulajdonképpen sakál mindegy, telepíted-e a frissítést. Amennyiben valamelyik fontos a számodra, akkor értelemszerűen frissíts. Ha nem tudod eldönteni, akkor csak ajánlott a frissítés - a gyártó talán ismeri annyira az általa írt szoftvert, hogy ha hajlandó strapálni magát a patchekkel, akkor nyilván megvan neki az oka...

2020. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Mindhárom negatív, csak zavaró hogy napi szinten jön az értesítés róla hogy frissítsek, ez különösen bosszantó tud lenni, ha éppen egy appban vagy és megszakítja egy pillanatra a tevékenységet az emlékeztető. Gondolom nem lehet kikapcsolni, blokkolni ezt az értesítést.
2020. máj. 28. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!