Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek a mobilszolgáltatótokkal?

Figyelt kérdés
Én 1 hónapja váltottam Telekomról, Vodafone-ra és nem bántam meg. Jobb a hangminőség, jobb ügyfélszolgálat, kedvezőbb csomagok.

2020. máj. 12. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Telenor
Telekom
Vodafone
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Telekomos vagyok jópár éve.

Van TV, mobil, internet, vezetékes is.

Semmivel nem volt soha gond.

2020. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én telenoros vagyok és az internet nem a legjobb gyorsnak gyors csak nem mindig van főleg házaban és ez szomorú hogy pénzt adok azért hogy legyen net de nincs:/
2020. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Vodánál vagyok lassan 4 éve. Meg vagyok vele elégedve, mert itt a legolcsóbb a hívás és az SMS feltöltőkártyásoknak.
2020. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én is a Vodafone-nál vagyok. Nincs vele bajom,szerintem jó.

Én mondjuk nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen a Vodafone TV.

2020. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vodafone-nál vagyok már 7 éve nincs velük bajom
2020. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vodafonos feltöltökårtyås vagyok mår jó pår ėve,nekem sincs velük gondom.
2020. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Terület függő, milyen a szolgáltatás minősége. Egyik szolgáltatónál sincs 100% lefedettség.

Vodafone ügyfélszolgálata és számlázási rendszere messze el van maradva minden más szolgáltatótól. Cserébe az ország keleti részén és Európa szintén jobb az infrastruktúrája. Veszprém es Bakony környékén pont gyengébb a Voda minősége (upc is gyenge arra, szóval dupla szívás). Ellenben, ha valakire rácsörgök, bontom a vonalat és újra hívom, meglepő, de minőségibb vonalat ad.


TCom etikailag is erősen megkérdőjelezhető cég. Ha mindent figyelembe veszel, ez is számít. Én elvből nem adok a TCom-nak pénzt. Még akkor sem, ha jobb árut adna, mint a többi. Amit a BKK botránnyal műveltek, sosem fogom megbocsátani.

Ráadásul többet ér a modern diverzitás náluk, mint a tudás - ez szakmailag is erősen kérdőjeles téma.

TCom-nak volt elsőként minőségi fedettsége a Balcsin. Ott azóta is TCom a legjobb.


Tiszatúrákon azt vettük észre, hogy Telenor volt a legtöbbször elérhető. (mondjuk ez már több, mint 5 éves adat, azóta fejlesztések is történhettek)

2020. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerre vagyok Vodafone-os és Telekomos is, egyikkel sincs semmi problémám. Régen Telenoros voltam, de nekem nem vált be.
2020. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van telekomos feltöltős kártyám, a szolgáltatás rendben van de nem szeretem, hogy minden héten küldi az sms-t az ászf változásról amit a szerződés ez meg az a pontja tartalmaz... (kit érdekel).
2020. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is telekomról váltottam vodafonra és jóval jobb megérte váltani de a telekom az egy hulladék banda tehát nem volt magasra téve úgymond a léc váltásnál csak ne legyen annyira sz@r ,de az a igazság hogy a vodától sem vagyok hasra esve de még mindig sokkal jobb mint a telekom vagy a telenor de itthon alapból nem nagyon erőltetik meg magukat egyik szolgáltató sem
2020. jún. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!