Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek nem elég 64GB tárhely...

Akinek nem elég 64GB tárhely a telefonban, az mit tárol rajta?

Figyelt kérdés

Nekem 4 éve van meg ez a telefon és 40GB tárhelyet használtam el eddig.

Ebből is van 3600 fénykép+ 300 videó ami 4 év alatt összegyűlt. Meg van sok alkalmazás amit több mint 1 éve nem használtam, van 9 játék amivel nem játszok. Sok felszabadítható hely van rajt.


Csak kíváncsiságból kérdem, mire kell valakinek 128GB-s, meg annál is nagyobb készülék?



2020. máj. 12. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
a 4k videó sokat foglal ám.
2020. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy filmarchívumnak használják, és/vagy 40-50 letöltött alkalmazásuk van, amiből 30 csak dísznek van ott.
2020. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fényképek, videók, alkalmazások.

Van aki 1 hónap alatt csinál annyi fényképet, mint amennyit te 4 év alatt.

2020. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 64 gb, nyilván egy része a rendszer és a telepített programok. Abból ia ha megnézed alaposan, a letöltött frissítésekkel elég nagy helyet foglalhatnak el. Egy egy jobb grafikájú játék meg alapból sok! Pl a plants vs zombies 2 alapból 650mb körül van, mire letöltesz mindent, majd 1gb-ot foglal el. Szóval, sok kicsi, sokra megy.

A jó felbontású videók (kb 4gb)+fotók (12gb)+zene (500mb). Úgy, hogy ezeket kb évente lementem a gépemre és törlöm a telóról.

Most vagyok 50gb/64gb-nál,hamarosan újra archiválni kell a nagyját.

2020. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 64 GB van rajta, mivel iPhone, nem bővíthető. Ebből csak az iOS elfoglal kb. 13-at, van rajta még 7 app, így már csak 50,08 GB elérhető. Csinálok 8 db fél perces 4K-s videót, és már 10 giga alatt van a szabad hely. De mindig csak addig vannak rajta képek, videók, míg haza nem érek, hogy áttemegyem külön tárhelyre. Amúgy van rajta 12 zeneszám, ami állandó, de az nem sokat foglal, pár mega.
2020. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

128 gigás kártyát tettem a telóba. (200-ig támogatja elvileg). Vannak rajta képek, 6-15 MB/db, FullHD videók, amik nagyon gyorsan töltik fel a helyet, plusz pár nagyobb alkalmazás, pdf-ek, egyéb szövegfájlok, a zenéim, ha akarom, akk filmek és 4 db játékprogram. Így a telcsi memóriája nem érintett. Szeretem. Szuper döntés volt megvenni.

Különösen azért szeretem, mert kicsit olyan, mintha korlátlan tárhelyem lenne, abból a szempontból, h hiába tolok rá újabb és újabb zenéket, filmeket, stb-t, nem lassul, nem halódik, nem gond.. Meg ez egyben tárhelyként is használható, pl filmet vinni barátnőnek, mert behalt a pendrive...

Rem tudtam segíteni :)

2020. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ami jelentősebb az pár film - illetve a legtöbb helyet a zenék foglalják el. Amikor egy album mérete 1 GB körül van, akkor nem nehéz megtölteni a tárhelyet...
2020. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!