Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefonban soknak számít...

Egy telefonban soknak számít 64gb belső tárhely?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha még bővíthető, akkoe igen. Ha már nem bővíthető, akkor nem.
2018. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem soknak mindkét esetben
2018. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
64GB mai világban ahol fullhd,QHD,4k felbontásban is vedeózhatsz alap a 64GB Apple erre csak tavaly előtt jött rá az iphone 7-tel, idén meg zsidóskodik 128gb kivette és 64,256 gb-al szórója a telefonjait például i8,i8+,ix.
2018. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi szerintem is kell, az ájfon meg kullog a többi után. Persze kell neki iparkodni, mert a kis ferde szeműek keresztbe lenyelik.
2018. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
értem mert én kevésnek találom mert már inkább 128-asokat dobnak inkább piacra amilyen telefont néztem azt itthon csak 64/256-osban lehet kapni
2018. jún. 4. 16:26
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Mondjátok már el, hogy ugyan milyen telefonnal néztek ti 4K-ban bármit, és főleg, a demo videókon kívül micsodát, milyen tartalmat??? A mai világban? Milyen sorozatot, filmet? Tényleg ez nektek az élvezet csúcsa, hogy egy 5 négyzetcentiméteres fél zsebkendőnyi képernyőn nézitek a videót? Ezért kell a nagy tárhely? Hogy ezt lehessen?
2018. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

vannak olyan mobilok amik 4k-s felbontásúak....pl samsung galaxy s8,s8+,s9,s9+ valamint a note 8 is

ezek mind azok nyilván nem film nézésre veszi az ember

de nem árt ha a tárhely nagy mivel mindennapi életben használatos eszközről beszélünk amit valljunk be hogy jó azt mondani hogy még van helyem elfér még rá valami: ez lehet zene kép vagy videó vagy olyan fájlok amik munkához vagy tanulmányhoz kapcsolhatóak

ilyenkor jobb érzés ha van elég hely szerintem és nem telik be hamar

2018. jún. 4. 16:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg mindössze két 4k felbontású kijelzővelt telefon van a piacon, és egyik sem samsung...
2018. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze, elméleti síkon értem én ezt, csak a gyakorlatban kérdezem, hogy mi haszna van? Mert világos hogy meg lehet indokolni hogy "férjen rá ez meg az", csak még egyszer kérdezem, MICSODA? A 25 kbyte-os szakdolgozatod? Az iskolához? Vagy az 5 megás kép amit a nagyiról lőttél a szülinapján? Mi kellhet a munkához, ami az én telefonomra nem fér rá?


A 4K felbontás 3840 × 2160, ezek közül amiket felsoroltál egyik telefon se az. Csak úgy zárójelben jegyzem meg.

2018. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó tiszteletben tartom a véleményed de itt nem kell az észt osztani feleslegesen

Köszi az újabb infókat de ha te nem használod attól függetlenül más használhatja és ide értem az ész osztást ha neked nem kell nem kell felfogni elsőre is

2018. jún. 4. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!