Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy a mostani...

Az igaz, hogy a mostani nyomógombos telefonok gagyibbak, mint a 10-15 évvel ezelőttiek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mit értesz gagyibb alatt?
2020. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mivel prémium márkák már nem gyártanak ilyet, így igen. Nem tudsz olyan minőségű nyomógombos telefont venni mint régen.

Ha mostantól csak a Suzuki gyártana autókat, 10 év múlva nem tudnál Bentley minőségű autót venni.

2020. máj. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Pont most vettem egyet és nem, sőt, szerintem csak olcsóbbak lettek.

Igen, nem gyárt már az eredeti Nokia telefont, de pl. nekem az Alcatel nagyon bejött, ami szintén kínai.

Egyszerűen annyit fejlődött a gyártástechnológia, hogy észre sem veszed hogy olcsó.

2020. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Igaz.. A mostani "Nokia" anyagminosege es osszeszerlese, menuje ossze se hasonlithato a regi massziv, es praktikus keszulekekkel
2020. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!