Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjam meg míg Black Friday...

Várjam meg míg Black Friday lesz vagy nyár végén vegyem meg?

Figyelt kérdés
A nyáron szeretnék dolgozni menni és ha összejönne rá a pénzem telefont szeretnék venni. Egy iphone xr lenne a cél . Régen volt iphonom és nagyon szerettem ezért úgy döntöttem visszatérek hozzá. A kérdésem csak az hogy black fridaykor szokott e lenni majdnem minden készülékre akció ? Vagy csak 1-2 termékre? Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 16. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a mai világban ki tudja mi lesz 1-2 hónap múlva...

látod januárban még semmi nem volt, most meg már 2 hónapja cumi van és a gazdasági hatásait még nem is látjuk igazán.

ugyanazt a számítógépet amit március elején vettem április közepén 15-20%-al drágábban tudtam volna összerakni - 300k forintnál az már nem kevés...

mást elektronikus termékeket is nézegettem és ott is kb ugyanekkora drágulás volt tapasztalható.

mi lesz ha ősszel megint jön egy hullám? akkor lehet, hogy az akciókkal együtt is drágább lesz mint nyár végén. ki tudja....

szóval nem lehet megmondani most, hogy mi a jó megoldás... azt meg hogy 3-4 hónap múlva mi lesz azt meg egyenesen lehetetlen...


itt talán tudnak segíteni: [link]

2020. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ valószínűleg nyáron már megveszem . Még ha talán nem is lesz olcsóbb hamarabb tudom használni.
2020. máj. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!