Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a messengerembe?

Figyelt kérdés
A telefonomról be vagyok lépve, de mostanában semmilyen más készülékről nem tudok belépni. Ma kicsit sz.rakodott a messenger szóval letöröltem és vissza. Hiába tudom biztosra, hogy mi a jelszavam és jól is írom be, azt írja ki hogy helytelen jelszó. Végül az "elfelejtettem a jelszavam" opcióval tudtam belépni, ahol ugye küldött kódot a telószámomra, és változtattam MEGINT jelszót, amivel MEGINT nem engedett be sehonnan. (Leginkább a laptopomról lenne fontos belépnem) Na de van egy sejtésem hogy mi lehet a baj. Kb amióta ez elkezdődött azóta kapok olyan Sms-t hogy "Jázmin FB kódja: ....." És hát én Jázmin sem vagyok, és facebookom sincs, csak messem. Szerintem most ő használja a telefonszámom, vagy nem értem. Valaki segítsen, mert Facet nem akarok csinálni mert akkor a messemen elveszik minden.

2020. máj. 16. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fog elveszni semmi sem, ha nem a jelenlegi Messengert rakod hozzá a Facebookhoz, hanem teljesen újat csinálsz.
2020. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!