Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hibaüzenet? /...

Messenger hibaüzenet? / 'Váratlan hiba történt. Kérjük próbáld meg újra a bejelentkezést. ' /

Figyelt kérdés

Miért írja ki ezt a hibaüzenetet? én is bekerültem azok az emberek közé, akiknek felfüggesztették egy időre a fiókjukat, de ugye már visszakaptuk. Gépen betudok lépni, más telefonjáról betudok lépni. Gondoltam, megvárom amíg teljesen visszakapom a fiókot, de kíváncsi voltam és csináltam még egyet..viszont azon se enged be a messenger/facebook/instagram applikációkba. Ugyanaz a hibaüzenet mindenhol. Próbáltam újratelepíteni többször is, semmi.. időközben frissítettem a telefonomat(ez tudom, hogy nem számít sokat de leírtam) semmi..

Valakinek még hasonló? Vagy aki tudja mitévő legyek?



#Facebook #fiók #hibaüzenet #Messenger #messenger hibaüzenet #nem tudok belépni a messengerembe #felfüggesztett facebook
2019. jún. 24. 23:22
1 2 3
 1/25 Zolika255 válasza:

Nekem is ugyan ez a problémám.

Semmilyen fiókkal nem tudok bejeletkezni az applikacioba csak böngészőn keresztül

2019. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sikerült már?:o
2019. jún. 25. 19:37
 3/25 anonim válasza:
A probléma itt is ugyanez. Sajnos nekem még nem sikerült megoldani, de őszinte megnyugvás hogy ez nem csak nalám történik.
2019. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Ugyanez a problémám, szóról szóra :D
2019. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Valakinek valami tipp estleg? Írnunk kellene a help centerbe szerintem
2019. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Konvect válasza:
Nekem is ugyan ez a hiba már szerintem több mint egy hete és engem is bannoltak. Írtam a facebooknak, küldtem screenshotot is de nem érkezett válasz és belépni se tudok.. Jól elkúrtak náluk valamit mert az instával is a facebookkal meg a messengerrel is ez van
2019. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
szintén, és nagyon idegesítő, böngészőből iszonyat kényelmetlen
2019. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Bálint Krisztián válasza:
Nálam is ugyanez van. De ugyebár telefonon messenger nélkül nem tudok üzenetet írni.. szóval jo lenne ha minél hamarabb reagálnának és megoldanák... amugy megkérdezném IPhonotok van??
2019. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
nekem azt mondták, hogy ez elvileg IOS bann, amit úgy tudsz megjavítani ha csinálsz biztonsági mentést laptopra iTuneson, majd gyári beállítások visszaálításával törölsz mindent a telódról, utána pedig új iPhoneként töltöd majd vissza, nos ezt megcsináltam, visszatöltésig patentul működtek az alkalmazások, utána ahogy visszajöttek az adataim persze megint szar lett a dolog és ugyanazt írja ki mint előtte...:D szóval nem tudom, de iszonyat idegesítő
2019. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 BalintRamPage válasza:
Valakinek sikerült már megoldania?
2019. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!