Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, megéri Xiaomi...

Mit gondoltok, megéri Xiaomi Redmi Note 8T telefont venni?

Figyelt kérdés

Általános használatra venném (internet, csevegés, játékok, stb).

Ezelőtt Samsungom volt, nekem azzal sem voltak nagy gondjaim, de most gondolkozom a Xiaomi telefonokon.

Esetleg hasonló árkategóriában más telefont ajánlotok?



2020. máj. 16. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telóm van, egy isten. Lassan merül, gyors, 48 megapixeles kamerával irtó jó képeket tudok csinálni. Ha valami konkrét dolgot szeretnél tudni róla, szólj OwO küldök screenshotot is, ha szeretnél.

Előző telefonom egy Xiaomi Redmi 7 volt, az is hasonlóan jó, bár a Note 8T jobban tetszik ^^

2020. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Annyi kérdésem lenne, hogy sokkal másabb a rendszere mint pl Samsungnak? (lehet hülye kérdés mondjuk)

És nem túl nagy telefon?

2020. máj. 16. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan a Huaweihez, ennek sincs alkalmazáslistája, minden a kezdőképernyőre kerül. Ezen kívül az alkalmazások hasonlóak, csak más dizájnban. Hamar hozzá lehet szokni:)

Szerintem nem túl nagy, bár ez ugye tőled függ, hogy neked mi számít túl nagynak. Nekem azért jó, mert amit játszom játék, ahhoz kell a nagy képernyő, de amúgy a kezemben is elfér.

2020. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!