Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Huawei P20 lite-t cserélném le Galaxy A70 vagy Galaxy A51-re. Melyik és miért éri meg jobban? Fontos a kamera, üzemidő, sebesség.

2020. máj. 17. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Galaxy A70
Galaxy A51
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
2020. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

A70: nagyobb akksi, erősebb gyorstöltő, és a Qulcomm-nak jobb a tecnológiája.

A51: erősebb grafikus chip, 120fps-ben is tud felvenni FHD videókat, és újabb típus.

Viszont ha tényleg jó kamerát akarsz, akkor ne ezek közül válassz, mert mindegyik nagyon zajos képeket csinál, borzalmas! Ráadásul amúgy sem a legjobbak, legalábbis nem tudom, hogy ez általánosságban mennyire jellemző a Samsungra, főleg a középkategóriában, de nekem A70 van, és közel sem tökéletes, még a kamerán kívül sem! A hangszórója dobozhangú, a gyári füles se sokkal jobb, sok a rejtett menüpont, netezésnél pedig gyakran ugrál a szoftver!

2020. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
30%
Nekem A71 van. Minden tekintetben meg vagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom.
2020. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Mivel huawei párti vagyok, szerintem válasz egy újabbat a gyártótól
2020. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is Huawei párti vagyok, csak a GMS hiánya miatt szeretnék más gyártó telefonjai közül választani! A P30 széria meg nem nagyon jön be. És szerintem egy P30 lite nem hozna sok újdonságot a P20 litehez képest.
2020. máj. 21. 08:49
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egy picit nehéz a Gms nélkül. De ha van a közeledben media markt menj el próbáld ki valamelyiket, biztos van kiállitot darab.
2020. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

2-es vagyok. Én márkától független Androidos vagyok, és tapasztalatból a Huawei tényleg nagyon jó, az előző telefonom az volt, és 4 évig tökéletesen működött! A Google-szolgáltatások hiánya miatt a P40-es széria valóban nem ajánlott, és ha a P30-as széria meg Neked nem jön be, akkor sincs baj, a 2019 Augusztusig (beleértve még Augusztust is) piacra dobott típusok között bátran lehet válogatni! A GSM Arena adatlapjain az adott típus megjelenése is rajta van! Amúgy ebben az árkategóriában Huawei-ből a Nova 5T a legjobb, ami pont Augusztusban jelent meg!

Amúgy Xiaomi nem érdekel esetleg? Önmagukban is nagyon jó típusok, kamerájuk is jó, ár-érték arányban pedig verhetetlen márka!

2020. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából most 4 év Huawei használat utan (p8lite-p20 lite)inkább Samsungot szeretnék
2020. máj. 22. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Hidd el, nekem 4 és fél évig Huawei volt (Ascend P7), fél éve vettem Samsungot (Galaxy A70), de már kissé megbántam! Nem tudom, hogy a felsőkategóriában (S-széria) mi a helyzet, de a középkategóriában (A-széria) közel sem a legjobb a Samsung! Márkafüggetlen Androidosként eddig ezeket tapasztaltam meg, és a maga korában a Huawei kb. mindenben jobb telefon volt, mint most a Samsung, egyedül a gyorstöltés megléte jobb, de a mai Huawei-ken is ugyanúgy van már!
2020. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Talán az A70
2020. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!