Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Huawei P20 lite-t cserélném le Galaxy A70 vagy Galaxy A51-re. Melyik és miért éri meg jobban? Fontos a kamera, üzemidő, sebesség.

2020. máj. 17. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább Honor 20/ Huawei Nova 5t-t vennék, esetleg Xiaomi Mi9t-t, ahol lehet még kapni. Ezek a legjobb telefonok 100 ezer környékén. Samsungot én sem vennék a középkategóriából. Nekem is volt, és alig egy év után elkezdett mindenféle hibaüzeneteket kiirni a rendszer, bezártak az appok, volt, hogy újraindul a telefon. Ismerősömnek viszont S8 volt, neki másfél év után a kijelzője kezdett belilulni, és a végén már a fele kijelző lila volt. Ebből kiindulva a felsőkategóriában sem a legjobb választás, de lehet ez csak egyedi eset volt.
2020. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A50 van, de mondjuk én már nem ezt venném ha most vennék.
2020. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És miért?
2020. jún. 4. 13:17
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Xiaomi ha rám hallgatsz, de az átlag ember nem hallgat rám :/
2020. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a Samsung előtt nekem is Huawei volt (Ascend P7), és a maga korában nagyon jó telefon volt, főleg kamerában és szoftveresen is verte a mostani Samsungomat, kissé bánom is utólag, hogy nem maradtam a kínai vonalon, legalábbis ha előre tudtam volna, hogy ilyen a Samsung, mert amúgy ez az első Samsung telóm! Jó, persze Huawei-ből P40-es vagy Mate 30-as szériát már semmiképp nem vennék a Google-szolgáltatások miatt, de a P30-as és Mate 20-as szériák, illetve a Nova 5T még mindig nagyon jók!

Illetve a Xiaomi telefonoknak is nagyon egyszerű és áttekinthető menüjük van, szinte csak jókat olvasni róluk, ár-érték arányban pedig verhetetlenek!

2020. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!