Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a telefonommal...

Mi történhetett a telefonommal így hirtelen?

Figyelt kérdés

Üdv!


Adott egy Leagoo P1 telefon... tudom, nem egy nagy szám de nekem tökéletes volt amire kellett.

Ma kicsit fagyoskodott így gondoltam újraindítom, na azóta nem jó, megáll a LEGOO kezdőképernyőnél :(


Recovery módba be tudtam lépni.


Wipe data/facotry reset illetve

Wipe cache partition megvolt.... ugyan az, megáll a leagoo képnél.


Apply update from ADB-vel próbálkoztam számítógépen keresztül, programot leszedtem hozzá de amikor csatlakoztatom a telót Ismeretlen eszközként ismeri fel a teló és nem "küldi át az adatokat" a programnak...


Most még megpróbálkozok az Apply update from SD card lehetőséggel, csak jó lassan jön a leagoo oldaláról az 1 gigás update.


De mi történhetett? Semmi baja nem volt eddig a telónak.


2020. máj. 17. 12:12
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
92%

Lehet flash memória hibája, EEPROM (ha van benne) esetleg BGA-hiba is.

Tapasztalatból mondhatom, egyes esetekben felülírások hatására javulhat egy gyengélkedő memória állapota, úgyhogy ez sem zárható ki teljesen.

2020. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Lehet ezzel valamit még kezdeni?

Esetleg itthon? vagy szerviz?

2020. máj. 17. 18:06
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha SD-kártyáról sem sikerül, akkor lehetne talán érdeklődni olyan szerviznél, ahol esetleg értenek hozzá mélyebben.

Nekem ugyanis nem ez a szakterületem, egyébként.

2020. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az update-t leszedtem, de hiába másoltam rá az SD kártyára...

Apply update from SD card-ra rányomva betallózza az SD kártyát majd kikeresem a mappát és csak almappákat ad be de bármelyikbe is megyek üres mind... Nem tudom milyen fájlt kellene keresni.


A szerviz meg lehet sokat kérne el érte, annyit meg nem ér a teló sem.

2020. máj. 17. 19:47
 5/6 A kérdező kommentje:

Közben ezt találtam hivatalos oldalon:


What should I do if my phone is stuck on LEAGOO logo during boot?


1. This is most likely due to faulty phone firmware (Linux Kernel); you can do a hard reset by holding down the Power Button and Volume Down Button for around 10 seconds.

2. Make sure your device is running the latest software, please update it if not.


Oké de hogy frissítsem ha nem megy tovább? :D

2020. máj. 17. 19:55
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült..... ahhh el sem hiszem.

[link]


Ezzel a progival + firmware delete és új firmware telepítése segített. :)

2020. máj. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!