Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefon 3.5 éves Samsung...

Uj telefon 3.5 éves Samsung Galaxy S7 edge helyett?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a jelenlegi S7 Edge-emet, de mar megérett a cserére. Ti milyen telefont vennetek jelen helyzetben?

S10-et neztem, de meg mindig eleg magas az ara. Es az akksija sem valami nagy benne. S20 "csak" 30-40 ezerrel dragabb, de pl. Nincs benne jack dugo amit en sokat hasznalok. Vilag eletemben androidos voltam, de akar egy iphone-t is bevallanek, bar annyira nem ismerem. Ti mit vennetek?



2020. máj. 17. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz hozzá az S20adhoz egy type-c tipusú headsetet ne aggódj. Egyébként ajánlanám még az s10e-t is.
2020. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz. Erre nem gondoltam. De atalakitoval megoldhato a jack csatlakozas.
2020. máj. 17. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 10 5g
2020. máj. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Samsung Galaxy Xcover 3-at vagy 4-et.
2020. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Szerintem ha annyit megér neked az S20, akkor nyugodtan válaszd azt! Bár az iPhone 11 sem rossz vétel!
2020. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!