Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 10 lite Dual sim...

Huawei Mate 10 lite Dual sim hibás kamera?

Figyelt kérdés
Egy éve vásárolt készülékkel kapcsolatban kérdeznék. Első perctől van egy olyan problémám a telefonnal, hogy ha nem kint a szabadban fotózok, hanem pl. szobában, vagy este bárhol vakuval, akkor a fénykép nem tiszta minőségű, hanem pirosas fény látszik a képen,mintha valami szórakozóhelyen készülne a kép, ahol füst van és különböző megvilágítás... Még garanciális a készülék, de azt hittem, hogy frissítéssel rendben lesz, de nem. Ennek a telefonnak pont a kamerája lenne az erőssége. Van-e valakinek hasonló tapasztalata ugyanezzel a típussal? Köszi előre is.

2020. máj. 18. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azért nem erős kamerában... :D

Nekem is volt ilyen telefonom, de ilyen probléma nem volt vele.

Szerviz.

2020. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No, lehet 😁 De ha neked nem volt ilyen gond vele, akkor hozom a formám, és kifogtam egy selejtet😏
2020. máj. 18. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefonokkal nekem sincs szerencsém, ne aggódj. :D Valamelyik gyári hibás, valamelyik alaplaphibás lesz, valamelyik csak úgy elromlik...
2020. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és ez nálam be is jön általában 😁
2020. máj. 18. 12:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!