Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nyomógombos Samsungom...

A nyomógombos Samsungom hangszórója nem működik, csak fülhallgatóval, házilag meg tudnám oldani? Ha nem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kijelzi, hogy fülhallgató csatlakoztatva, akkor is, ha nincs. Vizes ujjal (inkább nagyon vizes ujjal) nyomtam le egy gombot, később kijelzővel lefelé vízbe raktam, a probléma ezek után történt. Köszönöm előre is a segítséget!

2020. máj. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárlat. Két érintkező öszeér ami miatt azt hiszi, hogy a füles be van dugva. GSM boltokban foglalkoznak ilyenekkel. Szétkapják és ultrahangos gépben kiszárítják
2020. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért raktad vízbe. Tudom, sokan azt hiszik, hogy a gombos telefonok szívósabbak, ez igaz is, de NEM vízállóak!
2020. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, házilag semmiképpen sem lehet megjavítani? Kerülném a boltokat
2020. máj. 18. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát.... Lenne egy két ötletem, de nem biztos, hogy segítenek, de ha szeretnéd, megírom privátban.
2020. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Igazán leírhatod ide is, másnak még jó lehet!

2020. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megoldódott, kivettem a SIM kártyát szétszedtem és napokig nem nyúltam hozzá.
2020. máj. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!