Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emagról érdemes és biztonságos...

Emagról érdemes és biztonságos telefont rendelni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 12:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen
2020. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igen, vagyis nekem személy szerint mikor rendeltem kihozták kb 2 nap alatt :D olyan volt mint amilyet irtak róla, annyi hogy a garancia papirral nemtudom mi a helyzet, azt nem kaptam rá, pedig irták..gondolom kell igényelni külön vagy nemtudom hogy működik, ha érdekel nézz ennek még utána.
2020. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vacuolum válasza:
Hát utoljára 5 éve vásároltam emag-ról egy vasalódeszkát, amit a szemem előtt ejtett le a futár. Utána hülye voltam és nem csekkoltam le, hogy minden rendben és az egyik lába el is görbült... Szóval személyes átvétellel talán, amíg meg garancia van nem hiszem, hogy megszűnik a cég, ha ettől félnél. Amúgy nemzetközileg rossz híre van a cégnek. A face-n lévő hozzászólások nagy része meg arról szól, hogy ha probléma van a termékkel nem igazán segítőkészek.
2020. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle szar céggel dolgoznak együtt már, úgyhogy jól meg kell nézni. Én nagy értékű telefont, meg akármit még mindig a klasszikus módon, csakis üzletből vennék.
2020. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!