Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu m5 telefonomon miért...

Meizu m5 telefonomon miért okozza ezt az instagram?

Figyelt kérdés

10-ből 9-szer ha belépek, rendesen tudom nézegetni, de ha alkalmazást váltok vagy kilépek, passzív lesz a főmenü gomb, visszalépni nem tudok az instába (más app-ba igen), ha lezár a telefon, nem tudom feloldani. Tehát újra kell indítani minden alkalommal a telefont.

Újratelepítés nem segít.

Tudom, vegyek normális telót, meg ne használjam azt a f*s instát, de légyszi ezekkel kíméljetek meg, normális válaszokat szeretnék. Köszi!



2020. máj. 22. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tényleg az van, hogy ez a teló egy hulladék.


Mindenesetre mennie kellene. Energiatakarékos üzemmód / teljesítményoptimalizáló van valami? Le lehet lakatolni alkalmazásváltó menüben?

2020. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Energiatakarékos üzemmód van, ezt a lelakatolást nem nagyon értem...

Egyébként redditen találtam egy kérdést, ami pontosan ugyanezt a problémát írja le ugyanezzel a telefonnal, de ő sem talált rá megoldást.

2020. máj. 23. 23:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, lehet zárolni. Az mire jó?
2020. máj. 24. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem zárolás.

Az a baj, hogy ez nem alap android funkció. Nekem xiaomim van, de lényegében ah összes gyártó beépítette ezt. A nem használt appokat egyszerűen kilövi a rendszer, energiatakarékossági szempontból. Amikor visszamennék rá, újraindítja az alkalmazást, tehát nem egy futó alkalmazásra térsz vissza, hanem a háttérben ő intézkedett, és bezárta, csak futónak.jelzi az alkalmazásválasztóban továbbra is. De ha lelakatolom, akkor nem teszi ezt meg.

Hosszan rányomva ez jön elő:

[link]


Tehát arra gondoltam, hogy meizuban is van ilyen.

Ezek az agresszív bezárások-újraindítások tudnak anomáliákat okozni. Ezt kéne megakadályozni valahogyan.

2020. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Próbálkozom.
2020. máj. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!