Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy az okostelefon...

Igaz, hogy az okostelefon gyakorlatilag "kötelező" a mai világban?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbakra gondolok, de akár a 60 alattiakra is ki lehet terjeszteni.

2020. máj. 22. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem alig 1 éve van csak okostelefonom. Eddig teljesen elvoltam nélküle, és jelenleg is el lennék. Én 99% ban laptopot használok inkább kis notebopokot ami elfér egy kis táskába és ennyi. Nekem az érintő képernyő nem áll kézre főleg ha írni kell valakinek, utálom is a mai napig. Most is elsősorban azért van mert kellett egy olyan telefon aminek jó a kamerája mivel fuvarozok és elég sok helyen járok ahol jó dolog pár képet lőni de azért a fényképezőgépemet nem szívesen viszem magammal főleg hogy csúcs minőséget úgysem ilyen gyors félre állások miatt fogok tudni csinálni. Másrészt GPS miatt is fontos nekem. A teljesen sima GPS az nekem már kevés. A lényeg hogy az okostelefon nekem gyors internet hozzáférés miatt is kellett leginkább. Facebookon nem vagyok fent ami a mai világban azt jelenti hogy nem is létezek szinte enélkül, de megvagyok bőven így is. Eddig a skypeot használtam és most is azt használom, nekem ez nagyon bevált semmi bajom vele. Mások véleménye meg nem érdekel.


Okostelefonból is az egyszerű középkategóriás van. Jó dolog pár alkalmazás hasznomra válik de meglennék ezek nélkül is ugyanúgy. De írtam hogy miért váltottam. A másik fő ok az hogy a régi nyomógombos telefonom mára halálán volt az is internet képes volt, de olyat nem találtam volna manapság újonnan főleg, használtan meg nem akartam.


Szerintem nem kötelező a mai világban az okostelefon, de az tény hogy nagyon hasznos normális internet előfizetéssel olyannak aki sokat van úton annak hasznos. Nekem többnyire a notebook van böngészésre meg egyéb dolgaimra az jobban kézre áll. Tabletem is volt de nem szerettem el is adtam hamar.

2020. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#10 en is azt hittem, hogy nekem kell a gomb, vettem is olyan okostelot amin a navigalogombok ott voltak. aztan egyre jobban idegesitettek. ma mar nem tudnek olyat hasznalni amin gomb van. egyszeruen helypazarlas
2020. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hamar meg lehet szokni az érintőképernyőt. De lehet, hogy abból is vannak nagyitelefonok, ki tudja. :D Amin a gombok jó nagyok.
2020. máj. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mondhatni. Ha idegen városba, netán országba látogatsz el, akkor hasznos, hogy ott van rajta a térkép, nyilván kell hozzá internetkapcsolat, de offline módban is lehet használni a térképet, ha előzetesen letöltötted. Régebben a tv volt az, ami kötelező volt, egy idő után, a nyolcvanas évekre már biztos, hogy alapnak számított. Mára az okostelefon lett az.
2020. máj. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
jó ha van okostelefonod ,mert låtsz valami ,fontosat,ėrdekeset,amit le szeretnėl fotozni ,vagy utközben jelentkezni,akkarsz gyorsan valamire ,amit megåtsz stb.navigåcio.lehet nėlküle ėlni max nėha håtrånyba kerülsz ha nincs neked.
2020. máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Zzzoli ***** válasza:
81%

Foglalkozástól is nagyban függ a dolog. Diákoknak mindenképpen előnyös, szükséges. Eddig felső és középiskolában, de ebben a helyzetben még az általános iskolai diákoknak is nagy könnyebbség, hisz a Krétában rögtön jön az értesítés, ha házi van, ha jegyet kap, ha faliújságon meg van osztva valami stb...

Én nagyon sok előnyét használom, ha foglalkozásról beszélünk, azonnal tudom olvasni a céges levelelet, küldeni is tudok, aztán online bankolok, csekkeket qr kóddal másodpercek alatt intézem, érintéssel fizetek, ha valamit fel kell jegyezni feljegyzem, fényképezem, okos otthonomat vezérlem stb.. és még fel sem soroltam mindent.

2020. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem be lehet állítani, hogy gombnyomáskor rezegjen egy pillanatra, vagy hangot adjon, így van némi visszajelzés. Aki meglenne nélküle, az szerintem nem nagyon nézett körül a beállításoknál, és az alkalmazásoknál.
2020. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Menetrendi információ miatt is nagyon hasznos. Utazástervező. Külföldön pláne. Ezekhez nem is kell külön alkalmazást letölteni, mert a google térképen belül van ez a funkció. Persze internetkapcsolat kell hozzá.
2020. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem az, hogy kötelező, de sokat könnyít a mindennapokon.
2020. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
31%

10.vagyok,erre szeretnék reagálni:

"Szerintem be lehet állítani, hogy gombnyomáskor rezegjen egy pillanatra, vagy hangot adjon, így van némi visszajelzés."

Na, szóval hát énnekem talán volt olyan telóm, amelyiknek lehetett a billentyű hangerejét is szabályozni, tehát hogy voltak fokozatok, hogy mennyire legyen hangos, de én azt szeretem mindig teljesen lenémítani; pl mikor órán voltam, és megnyomtam , hogy jelezze má' ki, mennyi az idő; tehát akkor ott nekem ne kezdjen el pittyegni, mert azzal megzavarom a tanórát.

2020. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!