Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok ismerősnek...

Miért nem tudok ismerősnek jelölni valakit?

Figyelt kérdés
Be akartam jelölni, de nem lehet mert csak a követés gomb van de az is szürkén, szóval azt sem tudom. Anyum telefonjáról megnéztem az illetőt és ott normálisan be lehet jelölni. Az sem rémlik hogy régen jelöltem volna, és akkor törlölt volna. Üzit nem szeretnék írni neki mert annyira nem ismerem. Sok ismerősöm is ismerőse. Mit tudok csinálni hogy be tudjam jelölni?

tegnapelőtt 14:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha annyira nem ismered akkor minek akarod bejelolni?
tegnapelőtt 15:04
 2/5 anonim válasza:
100%
Letiltott előre:D
tegnapelőtt 15:07
 3/5 A kérdező kommentje:
De ismerem, csak régebbről és nem olyan viszonyba hogy írkáljunk egymásnak, de jóba vagyunk.
tegnapelőtt 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ő "ismer", és pont ezért tiltott le. :P

Keress másik "úriembert".

tegnapelőtt 16:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első az hogy mindketten lányok vagyunk, a másik pedig hogy nagyon messzi unokatesóm és mindig is jóba voltunk, nem lenne oka letiltani
tegnapelőtt 21:43

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!