Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok ismerősnek...

Miért nem tudok ismerősnek jelölni valakit?

Figyelt kérdés
Be akartam jelölni, de nem lehet mert csak a követés gomb van de az is szürkén, szóval azt sem tudom. Anyum telefonjáról megnéztem az illetőt és ott normálisan be lehet jelölni. Az sem rémlik hogy régen jelöltem volna, és akkor törlölt volna. Üzit nem szeretnék írni neki mert annyira nem ismerem. Sok ismerősöm is ismerőse. Mit tudok csinálni hogy be tudjam jelölni?

2020. máj. 23. 14:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha annyira nem ismered akkor minek akarod bejelolni?
2020. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Letiltott előre:D
2020. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ismerem, csak régebbről és nem olyan viszonyba hogy írkáljunk egymásnak, de jóba vagyunk.
2020. máj. 23. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ő "ismer", és pont ezért tiltott le. :P

Keress másik "úriembert".

2020. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első az hogy mindketten lányok vagyunk, a másik pedig hogy nagyon messzi unokatesóm és mindig is jóba voltunk, nem lenne oka letiltani
2020. máj. 23. 21:43
 6/9 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Ha távoli unokatesód csak van telefonszáma, vibere, más platfórumon csak elérhető. Vagy max írj rá akkor a másik profilból, amiből engedi bejelölni, hogy te miért nem tudod? S egyből meglesz a válasz
2020. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez csakis olyankor lehet, ha már egyszer bejelölted, de ő elutasított, és kéretlennek jelölte meg a bejelölésed (ilyenkor csak ő tud téged jelölni).
2020. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahaam, viszont néztem hogy más embereknél is van ilyen(hogy nem tudom bejelölni) akiket soha az életben nem láttam és több mint 100% hogy nem is jelöltem be őket soha.
2020. jún. 19. 11:39
 9/9 anonim válasza:
Igen mivel be lehet allitani, hogy csak ismerosok es azoknak az ismerosei jelolhessek be az adott embert.
2020. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!