Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merem ismerősnek jelölni...

Nem merem ismerősnek jelölni a crush-omat. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
van egy lágy aki tetszik, de még semmit nem beszéltünk, mert más osztályba jár. én 17 vagyok, ő 16 és fél. van pár közös ismerősünk, de nem merem ismerősnek jelölni, mert félek ,hogy a töbiek abba is belekötnének, meg talán Ő is, mert még alig ismerem.
2019. dec. 22. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nézegess mémeket és szomorkodj.
2019. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Be is jelolheted, kb masnap mar mindenki le szrja. Nincs olyan nagy jelentosege ezeknek, mint hiszed. Talan ismerkedhetnel vele eloben a suliban, ez a jelolgetes amugy is nagyon gaz.
2019. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sima űgy, jelöld be nyugodtan, majd másnap kezdj el beszélgetni vele, de semmiképp se írj rá facebookon ha már eleve ismeritek egymást, mert úgy biztosan beléd fognak kötni, mivel a neten veled egyszerre beszélhet még több emberrel is, de élőben..
2019. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor dugj azokkal a nyomorékokkal, akiknek a véleménye fontosabb a boldogságodnál
2019. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Eddig tartotta magát hogy ez a "crush"-ozás (meg az angol szavak kényszeredett magyarral ragozása) a 13-14 éves tinilányok felkapott szava volt. De egy 17 éves fiú szájából ez nagyon gyerekes. Te még messze nem állsz készen egy párkapcsolatra.
2019. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jó, nem tudtam máshogy egyszerűbben kifejezni. na. scaj aki bejön. enyiii. De megértetted nem? Végülis bejelölhetem, csak hát bármit csinálok, abba bele kell kötni.
2019. dec. 22. 10:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Most meg hisztizik
2019. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha beléd kötnek? Tanuld meg kezelni.


Mindig azon fogsz pattogni, hogy "más mit gondol", akkor soha nem lesz semmid.

2019. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy más mit gondol, de ha mégis ők irányítanak? Te mit csinálnál, ha minden egyes lépésedet követik és szekálnak miatta? Hiába nem érdekel, ha mindenki ilyen... Nem lehet kettesbe lenni senkivel, mert már belekötnek.
2019. dec. 22. 11:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt mondod nem érdekel, de mégis..mit irányítanak? Az ilyen embereket mint te
2019. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!