Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye most van a messengeren...

Ugye most van a messengeren az a videós vírus. Mi történik?

Figyelt kérdés
Én sikeresen elkaptam(olyan okos voltam, hogy naívan megadtam a jelszavak mert azt hittem hogy face) és elküldte majdnem mindenkinek. Amikor elkezdtem kitörölni mindenkinek az üzenetet akkor véletlen rányomta. Ugye attól ezt még nem kapom el újra csak ha megadom az adataim? Ha mégis mit tudok csinálni mielőtt újra elküldi mindenkinek? Még annyit hozzá tennék, hogy nem vártam még hogy betöltse hanem gyorsan visszamentem az előző oldalra ez nem tudom ér el valamit. És hogy múltkor elég volt megnyissam vagy csak a jelszó megadása miatt történt ez.

2020. máj. 23. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye attól ezt még nem kapom el újra csak ha megadom az adataim?"

Attól még hogy megnyitod, nem. Ez egy adathalász link. Változtass jelszót és ajánlom a kétfaktoros hitelesítés bekapcsolását.

2020. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2020. máj. 23. 22:17
 3/4 anonim válasza:
69%
Én nem tudok róla!
2020. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
én meg meg sem nyitotam ,azt az üzenetett,kėsöbb szolt is az ismerösöm akinek nevėbe küldték hogy vírus ne nyisd meg.
2020. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!