Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone hard resetelésekor...

Iphone hard resetelésekor normális, hogy az alkalmazásváltóban ott maradnak a legutóbb használt alkalmazások?

Figyelt kérdés
Elvégre ez van írva a hard resetről: "Ilyenkor az iPhone-t alaphelyzetbe tesszük, a memóriát “nullázzuk”, a használatban lévő programokat kikapcsoljuk (a háttérben működőeket is!"

2020. máj. 26. 09:47
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Szinkronizál, gondolom.

De mivel részleteben nem ismerem, példa kedvéért Androidnál ilyesmi úgy kerülhető el, ha előbb kilépünk a Google-fiókból és csak utána hard reset, de utána sem adunk neki email-címet, akkor nem tud szinkronizálni a régi rendszerből semmit.

2020. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

De már kénytelen vagyok egyértelműen hozzátenni, mert múltkor is direkt lecsapott a beteg figura, amelyik szokott itt kötekedni:

Igen tudom, hogy az iPhone-on nem Android van.

Ez persze múltkor is nyilvánvaló volt, csak direkt belém kötött.

2020. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D

Köszi szépen. Akkor tulajdonképpen resetelt, csak rögtön a szinkron miatt vissza is állt minden.

2020. máj. 26. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:

kérdező a jard reset alatt nem a gyári beállítások visszaállítását érted gondolom hanem azt amikor kényszerítetten újraindítod az iPhonet (oldalsó gomb és főgomb, vagy ahol nincs főgomb ott a hangerőgombok).

Ezt én is szoktam csinálni.

Ekkor tényleg ott maradnak az alkalmazások, de ha megnézed minden alkalmazás újra betöltődik amikor kiválasztod, tehát valójában a memóriában nincsenek ott, onnan kitakarította őket a reset.

2020. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg például PIN kódot sem kér a telefon úgy, mint amikor kikapcsolod és újra be.
2020. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a kényszerített újraindítást gondoltam, nem a gyári visszaállítást. Igen, az is feltűnt, hogy nem kér pin kódot...de akkor ok, ha ez így van rendben :) Köszi.
2020. máj. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!